Bałkany. Podróż w mniej znane

9788381036108
Premiera:2020-07-29
ISBN:978-83-8103-610-8
Liczba stron:384
Format:144x205
Typ oprawy:miękka
Cena promocyjna:29.94PLN
Stara cena:49.90PLN
Oszczędzasz 19.96PLN (40%)
Promocja do dnia: 28-11-2022
Dostępność:duża

Bałkany. Podróż w mniej znane

Siedząc któregoś wieczora przy grzanym winie, zaczęłam snuć rozważania o tym, jakby to było cudownie rzucić wszystko w cholerę i pojechać na Bałkany. Początkowo Marek podchodził dość sceptycznie do moich marzeń, jednak po pewnym czasie decyzja zapadła: Jedziemy! Po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowaliśmy się spakować w nasze małe, miejskie auto i tak właśnie poznawać ten jedyny w swoim rodzaju region Europy.

Podróże samochodowe wcale nie muszą być bardzo drogie. Wystarczy tylko odrobinę pokombinować i zrezygnować ze zbędnych luksusów. Road trip to styl podróżowania, który najbardziej przypadł nam do gustu. Co więcej, to idealny sposób na zwiedzanie Bałkanów.

 

 

ALBANIĘ poznasz zarówno od strony morza, jak i gór.

 

BOŚNIĘ I HERCEGOWINĘ przemierzysz trasą z Boračko jezero do Lukomiru oraz z Konjic do Parku Przyrody Blidinje i Ramsko jezero.

 

W CZARNOGÓRZE odwiedzisz Bokę Kotorską, przejedziesz przez Park Narodowy Durmitor, a niedaleko stolicy odkryjesz ruiny twierdzy Medun.

 

W MACEDONII wykąpiesz się w dwóch jeziorach: Ochrydzkim i Prespa.

 

BUŁGARIĘ przemierzysz wzdłuż czarnomorskiego wybrzeża.

 

W RUMUNII poznasz najsłynniejsze drogi w Karpatach Południowych: Trasę Transfogaraską oraz Transalpinę.

 

SŁOWENIĘ przejedziesz wzdłuż Doliny Soczy.

 

 

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |