Apteka marzeń

Apteka marzeń
Apteka marzeń
Apteka marzeń
Premiera:13-09-2017
ISBN:978-83-8103-082-3
Tytuł oryginalny:Apteka marzeń
Liczba stron:400
Format:130x200
Typ oprawy:miękka
Cena promocyjna:27.92PLN
Stara cena:34.90PLN
Oszczędzasz 6.98PLN (20%)
Promocja do dnia: 31-10-2017
Dostępność:duża

Apteka marzeń


Człowiekowi wydaje się, że jest odporny na śmierć. Że jest objęty ochroną, chociaż inni przecież umierają. Pędzimy samochodami, skaczemy ze spadochronami, balansujemy na granicy życia, a jednak nigdy nic złego się nie dzieje. Nie patrzymy na śmierć z pokorą, bo przecież nas samych ona nie dotyczy.

Człowiek staje się dorosły nie wtedy, gdy ubrania robią się dla niego za ciasne, ale gdy wyrasta z własnego egoizmu.

Ola i Karolina poznają się w nietypowym miejscu, w nietypowej sytuacji. Dzieli je dziesięć lat różnicy, co w przypadku dziecka i nastolatki jest przepaścią. Znajdują jednak wspólny język i pokazują, że nawet w najgorszych okolicznościach można myśleć o innych. Ola istnieje naprawdę, postać Karoliny łączy w sobie doświadczenia wielu nastolatek, którym życie podstawiło nogę.

Ta historia ma dwa zakończenia – dobre i gorsze, bo tak działa prawo równowagi w przyrodzie.

To opowieść o skrajnych emocjach, potędze matczynej miłości, sile, jaką daje rodzina. O wielkiej aptece z marzeniami, które można dostać bez recepty. I o zwyczajnych, lecz niezwykłych bohaterach, którzy mierzą się z nieustępliwym pytaniem: kto ukradł im zwyczajne życie?
Inne pozycję autorki:

kobiety_ciezkich_obyczajow_200    BIURO PRZESYŁEK NIEDORĘCZONYCH_200                                    hormonia_pascal_druk-200   dziecko_front_200

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Apteka marzeń
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |